У результаті кропітких семирічних досліджень кафедри промислової технології ліків Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, був розроблений унікальний, який не має аналогів, лікувально-косметичний комплекс «Імідж лабораторія».

Косметичні засоби «Імідж лабораторія» містять тільки натуральні рослинні або тваринні масла, вітаміни, екстракти лікарських трав і квітів, біологічно активні компоненти, спрямовані на збереження життєдіяльності клітин, уповільнення процесу старіння.

Косметичні засоби «Імідж лабораторія» мають яскраво виражений лікувальний ефект, оскільки творці комплексу переконані, що молодість і краса це, перш за все, здорове волосся, обличчя, тіло, зуби.
Спільно з французькими косметологами українськими медиками була розроблена декоративна фітокосметика «Je Taime». У ній з'єднана французька формула з фітопрепаратами, спрямованими на лікування і відновлення шкіри обличчя. Тушшю для вій може користуватися жінка навіть з яскраво вираженою алергією, крім цього, касторове і кокосова олії живлять вії, протидіють їх випадання, стимулюють зростання. Лак для нігтів містить нігтьової комплекс «цетіол» попереджає ламкість і розшарування нігтьових пластин.

Косметичні препарати торгової марки «Імідж лабораторія» пройшли успішне тестування в інституті екології і токсикології ім. Л. І. Медведя, Українському науково-гігієнічному центрі і за висновками Міністерства охорони здоров'я України, рекомендовані до вживання.

Центр медичних технологій ім. Л. Г. Москаленко

Як ми вже писали, основою нового медичного напряму, що відкривається «ТПО Імідж», стала продукція під торговою маркою «Центр медичних технологій ім. Л.Г. Москаленко ». Торгова марка отримала назву на честь провізора, доцента Лідії Гіреевни Москаленко. Перші позиції, з якими почало працювати «ТПО Імідж», були розроблені на основі досліджень Лідії Гіреевни. Антисептичний бальзам, крем для рук, крем для ніг - рецептури всіх цих косметичних засобів - це розробка Л.Г. Москаленко, так само, як і рецептури препаратів нового напрямку. «Це був прекрасна людина і досвідчений професіонал, - стверджує« ТПО Імідж ». - Ми дуже вдячні за її розробки і були раді можливості вести спільну роботу ». А ось як все починалося.
У 2002 р була створена кафедра аптечної та промислової технології ліків, яка проводить викладання аптечної, промислової, косметологічної технології, біотехнології, нових технологій у фармацевтиці та ветеринарії. Спеціалізація кафедри - косметологія. З травня 2002 р по липень 2005 р завідуючої кафедри була кандидат фармацевтичних наук, доцент Москаленко Лідія Гіреевна.

Лідія Гіреевна народилася в 1943 році. Вона - випускниця Запорізького фармацевтичного інституту (1967 р), науково-педагогічний стаж - 18 років, у Національному Медичному Університеті працювала з початку заснування факультету (з 1998 року), автор понад 170 наукових праць, у тому числі 11 патентів та 4 монографій. Доцент Москаленко Лідія Гіреевна була висококваліфікованим провізором, досить відомим фахівцем у своїй галузі, мала великий викладацький досвід, провела значну організаційну та методичну роботу зі створення факультету і кафедри, навчальної науково-виробничої лабораторії для відпрацювання практичних навичок з дисципліни «технологія ліків» і «косметологія ».

Співпраця з базовими аптечними і фармацевтичними підприємствами сприяло розробці Лідією Гіреевной більш ніж 20 нормативно-технічних документів на нові лікарські, лікувально-профілактичні, косметичні, санітарно-гігієнічні засоби, регламенти їх виробництва, технічні умови і технологічні інструкції на 200 рецептур, реалізованих у велико- і дрібносерійному виробництві Україні. Лідія Гіреевна створила нове навчально-науковий напрямок «Технологія косметичних засобів», яке супроводжувалося розробкою нормативно-технічної документації на 6 видів поліваріантних косметики на 90 рецептур, які використовуються в навчальному процесі та виробництві. Унікальність цих розробок підтверджена численними патентами. Лідією Гіреевной вперше заснована і запатентована нормативно-технічна документація на нове біотехнологічне отримання 17 видів лікувально-профілактичних медичних лентінансодержащіх грибів, створення з них мазей, капсул, таблеток. Також вона активно співпрацювала з філією Міжнародного олімпійського комітету, Університетом фізичного виховання і спорту України, для яких була розроблена, апробована і узгоджена нормативно-технічна документація на полівіди капсул, напоїв, фітосборов енергетичної спрямованості «Енергомакс» (більше 10 рецептур), які використовують видатні спортсмени.

На жаль, Лідії Гіреевни зараз немає з нами. Але світла пам'ять про неї залишиться у наших серцях назавжди.

Продукція ТВО "Імідж лабораторія"

Вся наша продукція вироблена за рецептурами, розробленими ТПО «Імідж лабораторія» на базі кафедри технології ліків національного медичного університету ім. А. А. Богомольця за її участі та постійному контролі.

Безпосереднє виробництво здійснюється на найсучаснішому обладнанні найбільших підприємств фармацевтичної та косметологічної спрямованості:
- Фармацевтична фабрика НВО «Ельфа»;
- ВАТ концерн «Фреш Ап»;
- ТОВ «Скай»

Вся лінійка продуктів ТПО «Імідж лабораторія» містить тільки натуральні рослинні і тваринні масла, вітаміни, екстракти трав і квітів. Тому використання будь-якого препарату нашої торгової марки не викликає звикання і, як наслідок, залежності. А з огляду на несприятливу екологічну обстановку навколишнього середовища, на думку медиків, використання захисно-профілактічекіх косметичних препаратів показано всім без винятку. Вікових рамок і обмежень немає.